Apie UNALUNA​

UNALUNA Cashmere – tai 100% natūralios kašmyro vilnos drabužiai bei aksesuarai moterims. Mūsų kolekcijoje galite rasti kašmyrinius laisvalaikio kostiumėlius, paltus, kelnes, megztinius, pirštines bei kitas prekes. Kašmyro vilnos gaminiai sukurti taip, jog kiekviena moteris ne tik džiaugtųsi kokybišku, ilgaamžiu gaminiu, bet ir jaustųsi stilinga, galinti lengvai sukurti skirtingus rūbų derinius, dėvint mėgstamą kašmyro drabužį.

UNALUNA kašmyro gaminiams yra parinktos smėlio, pilkos, juodos bei kitos spalvos, kurias ypač lengva derinti tarpusavyje. Laisvalaikiui, kasdienai, aktyviai leidžiant laiką ar ypatingomis šventinėmis progomis – kašmyriniai rūbai yra ne tik universalūs, bet ir pritaikyti visiems metų laikams, pasižymintys aukšta kokybe bei patogumu.

Unaluna.lt internetinę parduotuvę įkūrėme dviese, norėdamos klientams pasiūlyti išskirtinę galimybę Lietuvoje įsigyti 100% kašmyro gaminius, kurių kokybė, modeliai ir universalumas suteiktų galimybę jaustis patogiai, būti stilingoms, žavioms ir pasitikinčiomis savimi. Taip pat savo vykdoma veikla skatiname žmones įsigyti kokybišką gaminį ir taip mažinti vartojimą.

Kašmyras žavi dėl daugelio priežasčių:

  • Tai hipoalergiška, švelni, minkšta, ilgaamžė medžiaga;
  • Kašmyro rūbai tinkami dėvėti visais metų laikais;
  • Audinys pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis: šildo kūną net ir vyraujant minusinei temperatūrai;
  • Esant šiltiems orams, neleidžia perkaisti;
  • Kašmyras – itin tvari medžiaga, kuria tinkamai rūpinantis, šis nesusidėvi, neblunka, neišsitampo ir ypač ilgai išlaiko pirminę prekinę išvaizdą;
  • Maloniai dėvisi, yra ypač patogus.

Kaip vyksta Unaluna.lt drabužių gamyba?

UNALUNA komanda nuolat domisi naujovėmis, seka tendencijas tam, kad savo klientams galėtume pasiūlyti aukščiausios kokybės gaminius, kurie galėtų būti dėvimi ypač ilgą laiko tarpą. Kašmyro gaminiai pasižymi universalumu, kadangi jų modeliai yra tinkami įvairiems gyvenimo atvejams: laisvalaikiui, keliaujant į susitikimus su draugais, kolegomis, leidžiant laiką namuose ar šventinėms progoms.