Unaluna gaminiams numegzti naudojami aukščiausios kokybės, prabangūs ir išskirtiniai italų gamintojo kašmyro siūlai. Kašmyro pluoštą tiekianti įmonė kruopščiai renkasi žaliavas ir glaudžiai bendradarbiauja su ožkų augintojais Mongolijoje. Dėl ypatingo šalies klimato ten ganomos „Hircus“ ožkos auga su labai minkštu, šiltu ir beveik nejuntamu papilvės kailiu, kurio skersmuo – nuo 15 iki 16 mikronų ir yra vieno ilgio – 38 milimetrai. Kašmyro siūlo gamybai yra naudojamas tik geriausias kašmyro ožkos papilvės kailis, o jį gaminanti italų kompanija savo aukščiausios kokybės ieškantiems klientams suteikia galimybę įsigyti tvariausius ir prabangiausius pluoštus, iš kurių numegztus rūbus galite įsigyti ir jūs. Unaluna gaminių siūlai yra ypač lengvi ir atsparūs aplinkos veiksniams, suteikiantys išskirtinai minkštą ir patogų pojūtį ant kūno.

Gamybos procesai – atsakingi ir tvarūs

Unaluna siūlų tiekėjai užtikrina kašmyro kokybę ir laikosi tvarumo principų. Kompanijos tikslas -pagerinti kašmyro ožkų gerovę, ūkininkų ir jų bendruomenių gyvenimą bei aplinką, kurioje jie gyvena. Vadovaujantis svarbiausiais rodikliais, yra užtikrinamas humaniškas elgesys su gyvūnais, jų gerovė bei tvarus kašmyro fermų žemės tvarkymas bei valdymas. Žaliavos gamintojo atsakingo kašmyro standartas leidžia mūsų klientams būti užtikrintiems dėl gaminio kokybės, kurį pagrindžia jų parduodamų produktų sertifikatas.

Visi kompanijos gamybos procesai yra ekologiški ir tvarūs, garantuojantys klientams kokybę, saugumą ir patikimumą. Nuolatinis domėjimasis ir investavimas į pažangius mokslinius tyrimus, technologijas, bendradarbiaujant su pagrindinėmis universitetų laboratorijomis dar labiau sustiprina jų, kaip vieno iš pasaulinių kašmyro gamintojų ir novatorių, pozicijas rinkoje.

Siūlų kolekcijos – be cheminių medžiagų

Dėl išskirtinės kašmyro verpalų technologijos, kašmyriniai rūbai tampa ypač vertingais ir unikaliais, kurių kiekviena detalė garantuoja ypač ilgai išliekančią kokybę. Gamintojas garsėja tauriais, prabangiais pluoštais ir novatorišku darbu tiekiant, verpiant siūlus bei mezgant aukščiausios kokybės kašmyrą net ir reikliausiems klientams. Autentiškumas, meistriškumas ir aukščiausia siūlų kokybė – visa tai apibūdina natūralaus pluošto, kašmyrinius gaminius.

Viena pažangiausių technologijų, naudojamų Unaluna siūlų gamintojo kolekcijoje – nano kašmyras. Ši technologija pagrįsta tam tikrų augalų, turinčių vandens išstūmimo ir valančių savybių. Taigi, kašmyro pluoštai yra apsaugomi nanotechnologijų dėka molekuliniu lygiu. Tai reiškia, jog pluoštas tampa patvarus vandeniui ir turi dėmėms atsparias savybes. Visa tai yra išgaunama nenaudojant cheminių medžiagų. Netolimoje ateityje Unaluna ruošiasi ir šią naujovę pristatyti savo klijentams.