Ilgaamžiškumo ir išskirtinės kokybės simbolis – kašmyras. Tinkamai prižiūrimi kašmyriniai drabužiai bei aksesuarai tarnauja ypač ilgai, jie yra tinkami dėvėti kasdienai, laisvalaikiui ar norint pasipuošti. Klasikinio modelio kašmyrinius drabužius yra lengva derinti,  jie formuoja estetišką, stilingą ir patogų įvaizdį.

Mūsų asortimente – kašmyriniai paltai, megztiniai, kelnės, kostiumėliai

Jei ieškote aukščiausios kokybės drabužių, tinkančių ne tik ypatingoms progoms, bet ir jaukiam laisvalaikiui, susitikimams su draugais, kolegomis, rekomenduojame rinktis kašmyro rūbus, kuriuose nėra kitų audinių priemaišų.

100% kašmyras iš kitų audinių išsiskiria minkštumu, švelnumu, izoliacinėmis savybėmis, tvarumu: tinkamai prižiūrimas neišsitampo, nesusidėvi ir išlieka puikaus stovio.

Unaluna.lt internetinėje parduotuvėje galite įsigyti įvairių spalvų kašmyrinius gaminius. Kiekviena jų yra lengvai derinama tarpusavyje, todėl suteikiame galimybę įsigyti ne tik vienspalvius laisvalaikio kostiumėlius, bet ir jums priimtiniausių spalvų kelnes ar megztinius, kuriuos galite dėvėti kartu arba atskirai.

Mūsų gaminami kašmyriniai megztiniai – apvalaus arba V formos kaklo, todėl kiekviena moteris gali išsirinkti sau labiausiai patinkantį megztinio modelį.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis kašmyrinius rūbus?

Unaluna.lt kašmyriniai drabužiai kuriami taip, kad nevaržytų Jūsų judesių, būtų patogūs ir tiktų dėvėti tiek kasdieną, tiek norint pasipuošti.

Rinkdamiesi drabužius, atkreipkite dėmesį į pateiktus dydžius. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti XS/S, M/L dydžio rūbus. Taip pat parduodame universalaus dydžio (angl. One size) drabužius, kurie estetiškai prisitaiko prie figūros linijų.

Kilus klausimams dėl mūsų internetinės parduotuvės prekių, visuomet galite kreiptis telefonu, e. paštu arba užpildant užklausos formą.

Atnaujinkite savo spintą unaluna.lt, būkite žavinga ir mėgaukitės kasdieniu patogumu!