Pastaruoju metu kašmyras dėl savo natūralaus minkštumo, jaukumo ir suteikiamos šilumos įsitvirtino kaip audinys, puikiai tinkantis rudens bei žiemos sezonams. Tačiau galite nustebti, jog iš kašmyrinio pluošto pagaminti drabužiai yra puikus pasirinkimas net ir šiuos dėvint karščiausiomis vasaros dienomis. Taip yra todėl, kad kašmyras pasižymi termoreguliacinėmis savybėmis: audinys geba natūraliai subalansuoti kūno temperatūrą ir esant šalčiui šilumą sulaikyti, o karštomis dienomis kūnui suteikia vėsumos. Tai yra puiki žinia visiems, mėgstantiems kašmyrinius audinius, įrodanti, jog kašmyriniai drabužiai yra tinkami dėvėti visais metų laikais, vyraujant bet kokiai oro temperatūrai.

Smulkus ir nepaprastai lengvas

Pavasarį bei vasarą, daugiau laiko praleidžiant lauke, stebint, kaip leidžiasi saulė, o oro temperatūrai mažėjant, kašmyriniai rūbai prisitaiko prie temperatūros ir jeigu dienos metu atliko vėsinimo funkciją, vakare jus jaukiai sušildys.

Kašmyras – smulkesnis ir lengvesnis audinys negu vilna, leidžiantis subalansuoti kūno temperatūrą, tad dėl savo nepaprastai lengvo pluošto gali būti dėvimas pavasario bei vasaros sezonais. Aukšta kašmyro kokybė ir iš jo pasiūtų gaminių praktiškumas mūsų klientams suteikia galimybę dėvėti kašmyrinius rūbus ištisus metus, kasdieną ar keliaujant į bet kokio klimato šalį.

Kašmyras – neatsiejamas nuo šiuolaikinio gyvenimo

Kašmyriniai rūbai puikiai dera su šiuolaikiniu miesto gyvenimu. Vasaros sezonu, vyraujant aukštesnei šilumai, patalpose, kuriose gyvename, dirbame ar atostogaujame dažnai aptinkame oro kondicionierius, vėsinančius aplinką. Iš kašmyro pasiūti rūbai tokioje patalpoje jums neleis sušalti, o išėjus į lauką nejausite nemalonaus diskomforto jausmo. Pastebėjome, jog kašmyro megztiniai yra vienas universaliausių rūbų, be kurių daugelis neįsivaizduoja pavasario bei vasaros sezonų. Taip pat kašmyriniai viršutiniai drabužiai yra kur kas patogesni negu judesius varžančios striukės, švarkai, todėl jums leidžia jaustis itin patogiai.

Verpalų minkštumas taip pat yra svarbi kašmyro savybė, ypač jautrios odos savininkams. Prie odos besiliečiantys kašmyriniai gaminiai nedirgina odos, nesukelia niežėjimo jausmo, yra švelnūs ir maloniai priglundantys. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti 100% kašmyro audinio rūbus bei aksesuarus, kuriuos galėsite dėvėti ištisus metus. Sakoma, jog kašmyriniai drabužiai yra viena geriausių investicijų dėl savo ilgaamžiškumo bei tvarumo. Verta paminėti, jog kašmyro ilgaamžiškumas priklauso nuo jo priežiūros, tačiau vadovaujantis gamintojo rekomendacijomis, be jokios abejonės, ne vienerius metus džiaugsitės formos ar spalvos neprarandančiais kašmyriniais rūbais.

Taigi, kai krausitės lagaminus vasaros atostogoms, leisite vasaros vakarus lauke ar jaukiai ilsėsitės namuose, suteikite sau komforto pojūtį dėvėdami 100% kašmyro rūbus. Esame tikri, jog savo spintoje turėdami kašmyrinių rūbų, ne tik gerai jausitės, bet ir būsite pasiruošę visoms gyvenimo situacijoms. Mėgaukitės vasara su Unaluna!

Viena pažangiausių technologijų, naudojamų Unaluna siūlų gamintojo kolekcijoje – nano kašmyras. Ši technologija pagrįsta tam tikrų augalų, turinčių vandens išstūmimo ir valančių savybių. Taigi, kašmyro pluoštai yra apsaugomi nanotechnologijų dėka molekuliniu lygiu. Tai reiškia, jog pluoštas tampa patvarus vandeniui ir turi dėmėms atsparias savybes. Visa tai yra išgaunama nenaudojant cheminių medžiagų. Netolimoje ateityje Unaluna ruošiasi ir šią naujovę pristatyti savo klijentams.